Spádové regály

Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupce:

Hledáme obchodního zástupce reprezentujícího naši společnost na českém trhu. Praxe ve strojírenství výhodou. Předpokládá se uživatelská znalost běžných kancelářských aplikací. Pracoviště: sídlo firmy - Chrudim.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou nebo VŠ – technický obor
  • uživatelskou znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • ochotu se průběžně vzdělávat a učit se novým věcem
  • preciznost, samostatnost

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní společnost
  • nadstandardní finanční ohodnocení složené s fixní částky a bonusů
  • nástup možný ihned

Náplň práce

  • návštěva zákazníků a kalkulace cenových nabídek
  • pravidelná komunikace a stálé budování vztahů se zákazníky
  • práce s informačním systémem
  • monitorování a hodnocení situace na trhu
  • pravidelný reporting a účast na poradách
  • administrativní činnost související s výkonem funkce obchodního zástupce

V případě zájmu pošlete životopis na e-mail volfova@proman.cz.

Asistentka/administrativní pracovnice – pro kancelář v Chrudimi:

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Znalost dalšího cizího jazyka výhodou
  • Znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita, komunikační schopnosti

Technik - projektant, konstruktér pro kancelář v Chrudimi

Společnost PROMAN s.r.o. úspěšně působí řadu let v oblasti regálových systémů nejen v Čechách, ale i v Polsku, Rumunsku, Bulharsku a na Slovensku, hledá vhodného kandidáta na pozici technik - projektant, konstruktér pro kancelář v Chrudimi.

Náplň práce:
Zpracovávání technických nabídek,
zpracování projektové a konstrukční dokumentace

Požadujeme:
SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
Práce na PC - AutoCAD podmínkou

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí v české firmě s 20-ti letou historii, slušné platové ohodnocení.

V případě zájmu kontaktujte:
pí. Hortová,
mobil: 724 916 724
e-mail: hortova@proman.cz