Proman na veletrhu Intralogistics Paris 2018

Spádové regály

Proman na veletrhu Intralogistics Paris 2018

„Minulý měsíc jste mohli zhlédnout, mezi 20. a 23. březnem, výstavu ze světa logistiky Intralogistics v Paříži, protentokrát na výstavišti Paris-Nord Villepinte. Výstavy se zúčastnilo 157 firem a během 4 dnů, kdy probíhala, ji navštívilo přes 30 tisíc lidí. Ze všech vystavovatelů jsme byli jedinou firmou z ČR. Přijeli jsme do Francie nabídnout naše produkty a zkušenosti s realizacemi konzolových regálů, archivačních systémů a ocelových plošin.

Zástupce francouzských firem naše české produkty zaujaly a získali jsme zcela nové kontakty na místní i zahraniční firmy ze vzdálenějších koutů světa (Tunisko, Alžír) podnikající v různých oborech.

Nyní to vypadá, že nás již v krátké době čeká první francouzský projekt, několik realizací zejména ocelových plošin se nám již ve Francii podařilo uskutečnit ve spolupráci s německými firmami, tentokrát se však jedná o náš samostatný projekt.

V této chvíli s odstupem času hodnotíme naši účast na pařížském veletrhu jako vynikající příležitost pro nás k navázání nových obchodních vztahů a obzorů.

Jsme hrdi na to, že jsme mohli jako jediná česká firma zde reprezentovat naši kvalitní a konkurenceschopnou tuzemskou výrobu a že ani na velkém evropském trhu se s naší pracovitostí a díky ní léty získané know-how v našem oboru neztratíme.“

Spádové regály

Text: Petr Malý, Proman

Zdroj: Systémy Logistiky